KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429085

nr 1342 9085

Karl-Göte Andersson

(1904-1959), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 111x59cm

Karl-Göte Andersson, svensk bildkonstnär född 1904, död 1959.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:44:21

18/8 19:26:56 1      Vinnande bud

Karl-Göte Andersson

Läs mer om Karl-Göte Andersson